KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz
İLK ALIŞVERİŞİNİZE SİZE ÖZEL %15 İNDİRİM - KUPON KODU: HSGLDNZ

andro proworcat

andro proworcat
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
  • Stok Durumu: 1
  • Ürün Kodu:: 66

Tanım

1-Androsteron bir “prohormon”dur. Bu, vücutta emildikten sonra hormonlara dönüştüğü anlamına gelir. Daha spesifik olarak, testosteron gibi kas yapıcı hormonlar. Bu nedenle 1-Andro spor köpekbalıkları, vücut geliştiriciler ve atletler arasında popülerdir. 1 Andro'yu diğer bileşiklerden üstün kılan şey, yüksek potansiyeline rağmen minimum yan etki göstermesidir. 1-andro ayrıca DHEA'nın bir metaboliti olarak vücutta doğal olarak bulunur. Östrojen veya DHT'ye dönüşmez, bu da onu piyasadaki en güvenli androsteronlardan biri yapar. Ayrıca iyileşme süresini azaltır, su tutmayı uyarmaz ve libido üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

1 Andro güvenli mi?

Ek danışmanınızın talimatlarını izlerseniz, 1-androsteronun yan etkileri varsa, hafif olacaktır. Bu nedenle, genel olarak 1 Andro, piyasadaki diğer benzer ürünler kadar güvenlidir.

1 Andro karaciğeri zehirli midir?

1 Andro metillenmemiştir, yani karaciğere toksik değildir. Bileşik, modern bir dağıtım sistemi sayesinde hızla emilir. Aktif bileşenler, vücuttan hızlı bir şekilde emilmelerini sağlayan lipitler (yağlar) içinde kapsüllenir.

Androsteron ne için kullanılır?

Androstenedion, kas büyüme hormonlarının üretimini artırmak, sporcuların performansını ve enerji düzeylerini artırmak için kullanılır. Ayrıca kırmızı kan hücrelerini uyarır, egzersizlerden toparlanmayı ve büyümeyi artırır.

1 Andro jinekoloğa neden olabilir mi?

Uygun bir döngü sonrası terapinin nedeni tam olarak budur. Östrojen dönüşümünü durdurun ve geri tepme gyno şansını sınırlayın. Ayrıca 1 Andro'yu bir östrojen engelleyici ile istifleyebilirsiniz. PCT'niz sırasında bile alabilirsiniz.

1-andro döngüsü sonuçları

1-Andro sonuçları diyetinize ve egzersiz programınıza bağlıdır. Çoğu insan, 1-androsteron ile bir döngüden sonra 5-10 kilo kas kazanımı elde eder.

DMAA

DMAA veya 1,3-Dimetilamilamin, spor performans içeceklerinde ve takviyelerinde oldukça büyük bir popülerlik kazanmış iyi bilinen bir maddedir. 2006 yılında, dmaa ve vücut geliştirme ile bağlantı kuran Patrick Arnold adlı bir kimyager tarafından besin takviyesi olarak tanıtıldı. Dmaa kilo kaybı ve enerji artışı için kullanıldı. Genellikle Dmaa antrenman öncesi ürünlerinde aktif bir bileşen. Dmaa ayrıca 1-Andro Egzersiz Öncesi'nde bulunan bir bileşendir. Görevi, vücudunuz için biraz destek sağlamaktır, böylece yoğun antrenman programınızdan geçebilir ve kasların iyileşmesine yardımcı olabilir. Antrenmanınız sırasında yağ yakma süreçlerini iyileştirdiği için "parçalamayı" teşvik eder.

DMAA vücuda ne yapar?

Dmaa'nın çalışma şekli, noradrenalin üretimini uyarmaktır. Bu, kalp atış hızını yükseltir, vücuda enerji verir, farkındalığı ve gücü artırır.

DMAA testosteronu düşürür mü?

Hayır, aslında testosteron da dahil olmak üzere erkeklik hormonlarının salınımını etkiler.

DMAA bir steroid midir?

Hayır, bir steroid değil. Prohormon şeklinde ağızdan alınan bir uyarıcıdır.

DMAA güvenli mi?

Evet, güvenli tarafta kalmak için önerilen dozu atlamadığınız ve döngü sonrası bir tedavi görmediğiniz sürece güvenlidir.

dmaa dozajı

Dmaa'nın dozajı hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü 1-Andro Pre-Workout ürününe katkı maddesi olarak geliyor. Enerji artırıcı olarak sadece küçük bir miktar eklenir.

Dmaa kilo kaybı

Dmaa dolaylı olarak kilo kaybını teşvik edebilir. Antrenmanınıza devam etmeniz ve ek yağ hücreleri yakmanız için size enerji vererek. Aynı zamanda kalp atış hızını yükselterek terlemeyi teşvik eder.

dmaa yan etkileri

Dmaa ile bağlantılı yan etkiler doza bağımlıdır. Çok fazla almak kalbi aşırı uyarabilir. Bu gibi durumlarda mide bulantısı, hızlı kalp atışı ve artan kan basıncı yaşayabilirsiniz. Bu faktörler kalp krizleri ve felçler için bir neden olabilir, bu nedenle daha yüksek dozlarda saf dmaa almamalısınız.

1-Andro ve Dmaa'nın kombinasyonu, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacak harika bir antrenman öncesi karışımı oluşturur. 1-Andro Pre-Workout'u web sitemizde bulabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapınız